Український еко-стартап увійшов до ТОП-10 кращих на міжнародному конкурсі на Кіпрі

Український еко-стартап увійшов до ТОП-10 кращих на міжнародному конкурсі на Кіпрі

Укрінформ
Бізнес-ідея української команди Go To-U увійшла до десятка найкращих на конкурсі чистих технологій ClimateLaunchpad, що проходив на Кіпрі. Компанія отримала запрошення до акселератора, де матиме змогу вдосконалити свій продукт.

Усього в міжнародному фіналі брало участь 105 команд із 35 країн, повідомляє Голос Америки.

"Компанія Go To-U презентувала онлайн-платформу, що об’єднує екологічно відповідальні бізнеси, які пропонують послуги заряджання електромобілів своїм клієнтам та тим, хто може ними стати. Мережа зарядних станцій Go To-U розвинута в Україні та за кордоном – Польщі, Австрії, Казахстані, Грузії і Таїланді", - сказано у повідомленні.

Як пояснює співзасновниця проекту Єлена Артеменко, за допомогою спеціального мобільного додатка особа може забронювати зарядну станцію, яка ввімкнеться тільки для неї в певну годину, а також оплатити сервіс від бізнесу, який встановив зарядний пристрій.

Засновники української бізнес-ідеї ставлять за мету перетворити важкість подорожі електромобілем на привілей. Go To-U залучає до мережі різноманітні компанії (ресторани, банки, лікарні, готелі, кінотеатри тощо), заохочуючи їх встановлювати зарядні пристрої.

Послуги безкоштовні – сам заклад спонсорує вартість зарядки, поки клієнт користується їхніми послугами. Нерідко право заряджати електромобіль надається також тим людям, які потенційно можуть стати клієнтами.

Зараз платформа пропонує зарядки, які дозволяють повністю зарядити транспортний засіб. Проте, згідно зі світовими дослідженнями, говорить Єлена, водії електромобілів потребують лише дозарядки. З огляду на це будуть додані пристрої для відповідних потреб.

"Витрати бізнесу на таку послугу дуже малі. Їх можна порівняти з горнятком хорошої кави. Натомість лояльний постійний клієнт є безцінним для компанії", – наголосила вона.

Крім того, партнери Go To-U надають користувачам платформи додаткові знижки та бонуси і тим самим сприяють збільшенню кількості електромобілів.

Фото: Фейсбук

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-