У США "штучний інтелект" пише хоррори разом з користувачами мережі

У США "штучний інтелект" пише хоррори разом з користувачами мережі

994
Ukrinform
Дослідники з Массачусетського технологічного інституту створили «Шеллі» – перший у світі штучний інтелект, покликаний співпрацювати з людьми у вигадуванні страшних історій.

Про це повідомляє Naked Science.

Розроблений і запрограмований дослідницькою групою MIT Media Lab ІІ «живе» в Twitter і вже навчений використовувати більше 140 000 історій, що допомагають йому разом з людьми створювати відповідні «страшилки».

Існує знаменита вправа для написання і вигадування нових історій, в якій беруть участь кілька авторів. В рамках цієї вправи кожен автор додає в історію нові події, а сам рукопис передається по колу. Штучний інтелект «Шеллі» працює аналогічним чином. Він використовує власну величезну базу даних, алгоритми глибокого навчання та здатність покращувати свої літературні навички при взаємодії з людьми.

Читайте також: "Розумні" камери допоможуть поліцейським визначати злочинців

Щогодини «Шеллі» публікує на своїй сторінці у Twitter початок нової жахливої історії з хештегом #yourturn. Кожен бажаючий користувач може додати продовження історії. ШІ аналізує розповідь після кожного додавання нових деталей, виходячи з чого робить власний хід. Таким чином, формується нова страшна історія, яка по завершенні додається в базу даних історій «Шеллі», завдяки чому вона постійно вдосконалюється.

Як кажуть у MIT, співпраця ШІ і людей дозволить зрозуміти, як далеко може зайти штучний інтелект у своєму навчанні.

Завершені історії доступні для ознайомлення на сайті проекту «Шеллі».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>