Капсула Hyperloop Ілона Маска розігналась до рекордної швидкості

Капсула Hyperloop Ілона Маска розігналась до рекордної швидкості

Відео
Укрінформ
На випробуваннях експериментальної швидкісної транспортної системи Hyperloop вдалося розвинути швидкість до 355 км/год.

Про це пише ВВС.

Попередній рекорд - 324 км/год, який встановила інша дослідна модель, - протримався всього добу.

Система Hyperloop розміщує капсули до транспортного тунелю, звідки викачують повітря, і розганяє їх до дуже високої швидкості, щоб скоротити час у дорозі для пасажирів і вантажів.

Ті, хто займаються цією системою, стверджують, що час, коли в ній вдасться розвивати швидкість до 1000 км/год - не за горами.

Ідею розробки нової транспортної системи Hyperloop першим запропонував голова компанії Tesla Ілон Маск ще в 2013 році. Цього тижня в околицях Лос-Анджелеса на спеціальному полігоні довжиною в одну милю пройшли перші випробування потягів, які вже запускали. Найшвидшим виявився поїзд, який побудували студенти з Німеччини.

Маск написав в Instagram, що як тільки змагання прототипів закінчилося, команда Hyperloop дозволила "капсулам, що виконували поштовх" почати самостійний, без керування людини, рух випробувальномим тунелем.

Читайте також: Маск отримав $27 мільйонів на вживлення процесора в мозок - WSJ

Новий рекорд подібна капсула встановила саме під час самостійного руху, не розігнавшись. За словами пана Маска, те, як рухається по тунелю капсула "нагадувало гонку буксирів".

Поліпшення траси, вважає він, може вже наступного місяця розвинути швидкість руху капсул до 500 км/год.

Випробування, які проводили цього тижня, показують, що нова технологія здатна розвивати швидкість, близьку до максимальної, на яку здатний наземний транспорт.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-