Intel протестує більше 100 безпілотних автомобілів у США, Європі та Ізраїлі

Intel протестує більше 100 безпілотних автомобілів у США, Європі та Ізраїлі

810
Ukrinform
Intel (NASDAQ: INTC) протестує понад 100 своїх безпілотних автомобілів у США, Європі та Ізраїлі.

Про це повідомляють Ведомости з посиланням на Intel.

Intel заявила, що планує створити і почати тестувати більше 100 самокерованих автомобілів у США, Ізраїлі та Європі. Займеться цим проектом нещодавно придбана Intel ізраїльська компанія Mobileye, розробник засобів комп'ютерного бачення для самохідних машин. Перші такі автомобілі компанія планує випустити до кінця 2017 р. В парк увійдуть автомобілі різних марок і різних типів.

Випробування самоврядних машин в умовах реального світу дозволять отримати негайні результати і прискорити розробку технологій, вважає Эмнон Шашуа, майбутній віце-президент Intel Corporation і гендиректор Mobileye. Він вважає важливим враховувати в цих випробуваннях географічне розмаїття: різні типи знаків, різні умови на дорогах і різні стилі водіння. Метою проекту він назвав створення універсального самокерованого автомобіля, який можна буде використовувати де завгодно.

Читайте також: Tesla розповіла про рекордні збитки за квартал

У них напрацювання Mobileye - комп'ютерне зір, сенсори, карти доріг і правила водіння - будуть поєднуватися з платформами Intel, її напрацюваннями в роботі з даними та комунікаційними технологіями 5G.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-