SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight У Бердянську пропонуватимуть підзарядити мобілку "від сонця" - 08.08.2017 10:18 — Новини Укрінформ
У Бердянську пропонуватимуть підзарядити мобілку "від сонця"

У Бердянську пропонуватимуть підзарядити мобілку "від сонця"

Фото
865
Ukrinform
На площі у центрі Бердянська встановили обладнання для зарядки мобільних телефонів від сонячних батарей, яким може скористатися безкоштовно будь-який бажаючий.

Як розповів Укрінформу директор міського комунального підприємства «Міськсвітло» Валерій Горлов, з ідеєю встановлення обладнання для зарядки мобільних на одній з центральних площ Бердянська виступила громадська рада центрального мікрорайону міста.

«Громадська рада мікрорайону виступила з ініціативою, вона була підтримана городянами, в результаті були виділені кошти на реалізацію проекту - закупівлю 4 комплектів обладнання із сонячних батарей, акумуляторів, електронного блоку і розеток. КП «Міськсвітло» встановило обладнання, яке дозволяє здійснювати зарядку мобільних телефонів енергією сонця, на стійці на площі біля пам'ятника графу Воронцову», - розповів Горлов.

За його словами, кожна з чотирьох стійок з обладнанням для зарядки мобільних телефонів, встановлена між лавочками таким чином, щоб люди могли сидячи спілкуватися і заряджати телефон.

Читайте також: Франція допоможе виробляти електрику від сонця в зоні відчуження

На площі Єдності можна зарядити гаджет безкоштовно. Фото: brd24.com

Директор КП «Міськсвітло» зазначає, що встановлення обладнання на площі біля пам'ятника графу Воронцову, де працюють камери відеоспостереження, не тільки мінімізує ризик пошкодження техніки вандалами, але і максимально зручне для відпочиваючих і жителів міста: це адміністративний центр міста, що знаходиться всього за декілька сотень метрів від Приморської площі - улюбленого місця відпочинку курортників.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-