NASA восени випробує протиастероїдну систему

NASA восени випробує протиастероїдну систему

Укрінформ
У жовтні 2017 року космічний об'єкт під номером 2012 TC4 пройде на відстані 6800 км від Землі. Саме на ньому NASA вирішило протестувати свою систему з виявлення астероїдів.

Про це повідомляє "Популярна механіка".

"У жовтні ми почекаємо, поки він пролетить повз, і ми задіємо телескопи, налаштовані для визначення об'єкта. Якщо б ми дійсно турбувалися про те, вріжеться він у Землю, то саме це ми і робили. Ми засікли його, і чим яскравіше він ставав би і ближче, тим все більш малим телескопів ми переходили б. Тобто зараз ми просто будемо діяти за реальним сценарієм", — говорить доктор Майкл Келлі.

Сам об'єкт невеликий, всього від 9 до 30 метрів, і саме на ньому NASA вирішило протестувати техніки Координаційної управління з планетарної захисту.

Читайте також: NASA покаже, як керувати марсоходом та гуляти по планеті

Такого роду тести — справа вже досить звичайна, і призначені для вироблення практичних дій, якщо об'єкт подібного роду підлетить до Землі дуже близько.

Таким чином, можна помітити астероїд, що потенційно несе загрозу, на ранніх стадіях і точно визначити його орбіту, але що з нею потім робити, поки не дуже ясно.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-