ОБСЄ передала українській кіберполіції 194 одиниці обладнання

ОБСЄ передала українській кіберполіції 194 одиниці обладнання

Укрінформ
Представники Координації проектів ОБСЄ в Україні та Посольства Великої Британії передали підрозділам кіберполіції Національної поліції України 194 одиниці спеціалізованої техніки.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, церемонія передачі відбулася на території міністерства.

"Ми дякуємо іноземним партнерам за підтримку, яку вони нам надають. Звісно, в сучасних умовах важливо, щоб наші спеціалісти працювали з новітнім обладнанням, бо, як засвідчила практика, кіберзагрози не мають меж та кордонів. Я переконаний, що ми маємо налагоджувати роботу з нашими іноземними партнерами та спільними зусиллями долати виклики в цій сфері", - сказав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков

Як зазначив голова Національної поліції Сергій Князєв, надана техніка дасть змогу швидше реагувати на кіберзагрози, та запропонував фахівцям із закордону стати викладачами для майбутніх поліцейських.

"Поліція тільки виграє, якщо наша взаємодія продовжиться. Можливо, ви будете зацікавлені долучитися до роботи з реформування поліцейської освіти. Не так давно я анонсував створення в Україні першої Поліцейської академії. І буду радий запросити фахівців із закордону викладачами", - сказав Князєв.

Читайте також: Провайдерам загрожують штрафи за доступ до російських сайтів

Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії Джудіт Гоф підкреслила, що навчання в Харкові та тренінги, які пройшли в Києві за участю британських експертів, сприяли опануванню українськими кіберполіцейським нових навичок та вмінь. Тому нове обладнання допоможе застосовувати та закріплювати отримані знання в повсякденній роботі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-