Маск провів перші випробування прототипу Hyperloop

Маск провів перші випробування прототипу Hyperloop

Фото, відео
2196
Ukrinform
Компанія Hyperloop One провела перші успішні випробування прототипу транспортної системи Hyperloop.

Про це повідомляє Телеграф.

Hyperloop One, одна з нещодавно організованих компаній, що намагаються втілити в реальність ідею Ілона Маска футуристичної транспортної системи Hyperloop, успішно провела перші випробування повномасштабного прототипу системи.

Під час цих випробувань експериментальна транспортна капсула-візок, що отримала назву "Kitty Hawk", успішно розігналася і без проблем подолала дистанцію випробувальної ділянки системи Hyperloop, що знаходиться в пустелі Невада і спорудження якої було закінчено в березні цього року.

Під час випробувань капсула змогла розігнатися в трубі тунелю системи Hyperloop до швидкості 112 кілометрів на годину. Цю швидкість можна назвати ні рекордною, ні приголомшливою. Тим не менш, даний захід був першим разом, коли під час випробувань тестувалася спільна робота всіх систем, включаючи систему магнітної левітації, підвіску, двигун, систему створення вакууму в тунелі та ін.

Випробування прототипу транспортної системи Hyperloop Ілона Маска / Фото hyperloop-one.com

Експериментальний візок перебував "в повітрі" протягом 5.3 секунд, утримуючись там за рахунок ефекту магнітної левітації.

Двигун капсули розганяв її з прискоренням, що досягав 2g. Система відкачування повітря до моменту проведення випробувань знизила тиск в тунелі до 5 Паскаль, що відповідає щільності повітря при польоті на висоті близько 60 кілометрів і що робить сам випробувальний тунель четвертою за величиною вакуумною камерою в світі і найбільшою вакуумною камерою, яка знаходиться в розпорядженні приватної компанії.

Так само під час проведення випробувань компанія Hyperloop One надала до уваги громадськості дослідний зразок пасажирської та вантажної капсули, яка, цілком імовірно, буде курсувати по тунелях реальної системи Hyperloop. Корпус капсули, довжиною 8.5 метрів, виготовлений з армованого вуглецевим волокном і алюмінієм пластику, його конструкція розрахована на те, що капсула зможе витримати всі навантаження, які будуть виникати при русі на високих швидкостях.

Ця капсула буде використовуватися на наступному етапі тестування системи, під час якого будуть зроблені спроби розігнати її до швидкості в 400 кілометрів на годину.

Читайте також: Маск представив сайт з однією буквою

"Компанія Hyperloop One, перша серед всіх конкурентів, провела випробування повномасштабної системи" - розповідає Шервін Пишевэр (Shervin Pishevar), один із засновників і виконавчий директор компанії Hyperloop One, - "Ці випробування стали єдиним за останні 100 років випадком введення принципово нового типу транспорту. І тепер систему Hyperloop вже можна вважати реальністю".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>