SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight "Бойові комарі" з Китаю допоможуть світу боротися з епідеміями - 03.07.2017 06:00 — Новини Укрінформ
"Бойові комарі" з Китаю допоможуть світу боротися з епідеміями

"Бойові комарі" з Китаю допоможуть світу боротися з епідеміями

Фото
1545
Ukrinform
Унікальна ферма для вирощування комарів розташувалася у зоні промислового розвитку та високих технологій в Гуанчжоу (провінція Гуандун).

Як повідомляє Сиьхуа, тут, на площі майже 3500 кв. м, щотижня з'являються на світ близько 5 млн "бойових комарів" - заражених бактеріями роду вольбахії (Wolbachia) самців азіатського тигрового комара (Aedes albopictus).

"Бойові комарі" з Китаю допоможуть світу боротися з епідеміями

Носійство бактерій робить самців безплідними, і, коли їх випускають на волю, в ареал проживання диких переносників вірусу зіка та лихоманки денге, вони сприяють скороченню чисельності небезпечних для людини комах та запобіганню епідемій.

Використання подібної біотехнології, ефективної і екологічно безпечної, схвалене Всесвітньою організацією охорони здоров'я, наголоошує Сіньхуа.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>