Samsung запустить дитячий режим для шолома Gear VR

Samsung запустить дитячий режим для шолома Gear VR

Укрінформ
Розробники компанії Samsung планують запустити дитячий режим під назвою Kids Mode для шолома віртуальної реальності Gear VR.

Інформація про роботу фахівців з'явилася на інтернет-порталі SamMobile з посиланням на джерела, повідомляє actualnews.org.

"Дитячий режим вже існує у вигляді програми на смартфонах моделі Samsung Galaxy. Передбачається, що фахівці планують ввести нову можливість шолома віртуальної реальності для Gear VR", - зазначається в публікації.

Наразі представники корпорації не прокоментували розповсюджену інформацію про нововведення і не розповіли, яким чином функціонуватиме новинка.

За попередньою версією експертів, розробники передбачать можливість батьківського контролю.

Можливо, що компанія Samsung дозволить батькам у дитячому режимі відслідковувати і встановлювати часові рамки використання шолома віртуальної реальності Gear VR дитиною. Крім цього, дорослі зможуть підбирати спеціальний контент, щоб захистити неповнолітніх від неякісної інформації або даних, які шкодять їхній психіці. Передбачається, що нововведення буде запущено одночасно з презентацією смартфонів Galaxy Note 8 або the Galaxy S9.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-