Український стартап залучив понад $100 мільйонів інвестицій

Український стартап залучив понад $100 мільйонів інвестицій

1671
Укрінформ
Український стартап Grammarly залучив $110 мільйонів інвестицій. Провідним інвестором у рамках раунду став фонд General Catalyst, у раунді також взяли участь IVP і Spark Capital.

Про це AIN.UA повідомили представники стартапу. Залучені кошти планують направити на прискорення зростання компанії.

Це перша інвестиція у стартап — до цього Grammarly не залучали сторонніх коштів. «Ми вибрали групу інвесторів, які мають успішний досвід роботи у сфері створення провідних високотехнологічних компаній, а також інтернет-компаній, орієнтованих на кінцевих споживачів. Досвід і ресурси інвесторів сприятимуть прискоренню зростання компанії у найближчому майбутньому», — кажуть у Grammarly.

Grammarly став першим українським стартапом, заснованим у Києві, який зібрав більше сотні мільйонів доларів в рамках публічного раунду. Нагадаємо, Grammarly — інтелектуальний онлайн-сервіс перевірки правопису, заснований на технологіях штучного інтелекту. Додаток підвищує якість письмового спілкування, враховуючи індивідуальний стиль користувача та його комунікативні цілі, пропонуючи виправлення, які роблять текст граматично, стилістично й структурно правильним.

Фото: ain.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-