У Києві відкрили технопарк UNIT City, що розвиватиме IT-технології

У Києві відкрили технопарк UNIT City, що розвиватиме IT-технології

Фото
Укрінформ
Україна має значні технологічні можливості і може швидко й ефективно відійти від сировинної економіки до економіки створення національного продукту, однак для цього треба створити необхідні умови.

Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час відкриття технопарку UNIT City, що працюватиме в Києві і займатиметься розвитком IT-технологій, інформує Урядовий портал.

"Сьогодні історичне відкриття для нашої країни. Коли ми дивимося на наші інтелектуальні можливості, ми розуміємо, що ми можемо тримати лідерство саме на наших наробках. У нас багато новітніх рішень, і ми можемо розвиватися, використовуючи найцінніше - інтелект молодих людей. Те, що я побачив (в технопарку), і є точка росту", - сказав Гройсман.

Він відзначив, що Україна має всі можливості для розвитку інноваційної та цифрової економіки. "Довгоочікуваний крок зроблено, і це тільки початок. Вважаю, що за своїми можливостями ми попереду, і тепер треба створити умови розвитку".

У цьому контексті глава уряду підкреслив, що готовий ініціювати створення необхідного законодавства для розвитку технопарків, які стануть основою інноваційного розвитку країни. "Сподіваюся, що Парламент нас підтримає", - додав Гройсман.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-