В Україні створять єдиний центр кібербезпеки – допоможуть

В Україні створять єдиний центр кібербезпеки – допоможуть "білі" хакери DCUA

Укрінформ
Дочірнє підприємство державного концерну "Укроборонпром" розпочинає створення в Україні єдиного центру з кібербезпеки за прикладом турецьких партнерів та фахівців інформаційної безпеки НATO.

Про це повідомляє прес-центр "Укроборонпрому".

"Державна госпрозрахункова зовнішньоторговельна та інвестиційна фірма (ДГЗІФ) "Укрінмаш", що входить до складу ДК "Укроборонпром", розпочала підготовку до створення єдиного центру з кібербезпеки. В проект залучать консультантів з турецької компанії "HAVELSAN" (найсучасніший центр кібербезпеки -  ред.), спеціалістів Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" та фахівців інформаційної безпеки НATO", - йдеться в повідомленні.

У прес-центрі також зазначають, що 4 квітня в рамках співробітництва в сфері кібербезпеки, обміну досвідом та координації подальшої роботи, була проведена презентація "HAVELSAN", щодо організації роботи найбільшого кіберцентру в Туреччині. Сучасний центр об’єднує більше 200 спеціалістів, що захищають від кібератак як приватні, так і державні компанії та установи.

Окрім того, за інформацією прес-служби, консультативну допомогу у створенні центру кібербезпеки надасть команда "білих" хакерів "DCUA" під керівництвом Миколи Ільїна, що за результатами минулого року очолила світовий рейтинг в сфері кібербезпеки.

У свою чергу заступник генерального директора із зовнішньоекономічної діяльності ДК "Укроборонпром" Денис Гурак зауважив, що весь процес створення центру має складатись з певної кількості етапів і першим має бути створення команди професіоналів, які поєднані однієї ідеєю.

Заступник генерального директора ДГЗІФ "Укрінмаш" Дмитро Будорін, за інформацією прес-центру, зауважив, що в Україні є спеціалісти найвищого рівня, та зараз ключовою метою є їх об’єднання заради створення надпотужного центру з кібербезпеки. Роботу необхідно розпочати на умовах співробітництва і "Укроборонпром" відкритий до конструктивних пропозицій

Під час заходу у дискусії взяли участь представники РНБО, Міністерства оборони України, СБУ, Держспецзв’язку, Департаменту кіберполіції України, "Української академії кібербезпеки" та центру реагування на комп’ютерні надзвичайні події CERT Cys, а також керівництво ДК "Укроборонпром" та ДГЗІФ "Укрінмаш".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-