Китай розробляє нову ракету-носій для запуску комерційних супутників

Китай розробляє нову ракету-носій для запуску комерційних супутників

Укрінформ
Китайська академія технологій ракет-носіїв розробляє ракету-носій середньої вантажопідйомності "Чанчжен-8", призначену для запуску комерційних супутників. Перший запуск заплановано на кінець 2018 року.

Про це поінформував керівник проекту Лі Тон'ю, повідомляє China Daily.

"В основу конструкції центрального ракетного блоку будуть закладені технології "Чанчжен-7" і "Чанчжен-3А", твердопаливні прискорювачі складуть два метри в діаметрі. На його розробку піде до трьох років, і, якщо все буде добре, то перший політ відбудеться в 2018 році", - зазначив Лі.

Китай планує пустити пілотовану космічну станцію в експлуатацію приблизно у 2022 році. Вона складатиметься з трьох частин - основного модуля, прикріпленого до двох космічних лабораторій, кожна з яких важить близько 20 тонн. Об'єкт, як очікується, буде єдиною у світі космічною станцією після планованого "виходу на пенсію" Міжнародної космічної станції у 2024 році.

Як відомо, ракети "Чанчжен" або "Великий похід" - сімейство дво- і триступеневих ракет-носіїв, які виробляють у Китайській Народній Республіці. Свою назву серія отримала на честь легендарного походу армії китайських комуністів. Проектування ракет відбувалося під егідою Китайської академії технологій ракет-носіїв CALT.

Фото: РІА "Новости"

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-