Омелян розповів про ІТ-сервіси для боротьби з корупцією - 09.02.2017 16:54 — Новини Укрінформ
Омелян розповів про ІТ-сервіси для боротьби з корупцією

Омелян розповів про ІТ-сервіси для боротьби з корупцією

1331
Ukrinform
Для боротьби з корупційними схемами Мінінфраструктури впровадить ІТ-сервіси на основі платформи "1991 Open Data Incubator".

Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян під час участі у Anti-Corruption Demo-Day, який завершив антикорупційну інкубаційну програму для МІУ, повідомляється на сайті відомства.

"Я переконаний, що на платформі "1991 Open Data Incubator" ми зможемо розробити якісні ІТ-рішення, які зроблять інфраструктуру прозорішою та зручнішою для громадян та бізнесу", - наголосив міністр.

На заході були представлені інноваційні IT-сервіси для боротьби з корупційними схемами та удосконалення процесу управління інфраструктурою країни.

Водночас Омелян наголосив: "Якщо у когось є бажання далі підтримувати корупціонерів, то я не дам цього зробити. У своїй сфері я знаю їх по прізвищах і я знаю, чим вони займаються. І так чи інакше, я буду битись. Коли бізнес почне говорити не "я прошу", а "я вимагаю", тоді у нас багато чого зрушиться".

Читайте також: Омелян назвав блокаду окупованих територій політичною акцією

"1991 Open Data Incubator" - перший в Україні інкубатор некомерційних ІТ-проектів для перетворення великих обсягів відкритих державних даних на стартапи.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>