Главі Tesla набридли затори і він вирішив копати тунелі в містах

Главі Tesla набридли затори і він вирішив копати тунелі в містах

1247
Ukrinform
Глава SpaceX і Tesla Ілон Маск повідомив у своєму мікроблозі про плани створити пристрій для буріння підземних тунелів у містах.

Про це пише argumentua.com з посиланням на hightech.fm.

У своєму мікроблозі глава Tesla і SpaceX підкреслив, що затори виводять його з себе, і він має намір вирішити цю проблему з допомогою будівництва підземних тунелів. Першим кроком нової компанії Ілона Маска стане розробка машини для буріння. "Збудую тунелепрохідницьку машину та просто почну копати", - написав він.

Нову компанію Маск запропонував назвати Boring Company зі слоганом Boring, it's what we do. У перекладі з англійської boring означає і процес буріння, і щось нудне. Через цю іронію деякі сприйняли заяву Маска як жарт. Проте серйозний настрій підприємця доводять оновлені дані в графі про себе в Twitter. До списку діяльності Ілона Маска нарівні з Tesla, SpaceX і OpenAI увійшов пункт "тунелі".

Вирішити проблему заторів за допомогою підземних комунікацій підприємець пропонував і раніше, повідомляє Electrek. На початку року на презентації конкурсних кабін для Hyperloop Маск заявив, що будівництво тунелів — це просте та очевидне рішення, яке не потребує особливих зусиль. "Тунелі в містах могли б відчутно знизити завантаженість доріг. Якщо побудувати 30 рівнів тунелів, то можна повністю вирішити проблему заторів у містах з високою щільністю трафіку", — зазначив Маск.

Нагадаємо, паралельно з новим потенційним проектом Маск налагоджує масовий випуск електромобілів, готує місію на Марс, планує відправити на орбіту тисячі супутників для роздачі інтернету, випускає сонячні панелі у вигляді черепиці для даху.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-