Tesla виплатить по $7,7 тисяч незадоволеним норвежцям

Tesla виплатить по $7,7 тисяч незадоволеним норвежцям

Укрінформ
Американська автокорпорація Tesla уклала мирову угоду із 126 клієнтами в Норвегії, які були незадоволені швидкістю розгону електромобіля ModelS P85D.

Про це повідомляє ВВС.

"Норвезька газета Dagens Naeringsliv повідомила, що Tesla погодилася виплатити по 65 тисяч норвезьких крон (7,7 тисяч доларів) кожному незадоволеному клієнту. Раніше власники автомобілів вимагали від компанії 129,7 тисяч крон. За даними газети, крім грошової компенсації, Tesla надала клієнтам й інші бонуси, наприклад, кредит на пільгових умовах або різні види тюнінгу автомобіля", - зазначається у повідомленні.

Про позови незадоволених норвезьких клієнтів стало відомо наприкінці вересня. В електромобілі ModelS P85D передбачений "шалений режим", при якому автомобіль буде розганятися до 100 км на годину всього за 3,1-3,3 секунди. Норвезькі покупці стверджують, що у "шаленому режимі" автомобіль не розганяється так швидко.

Багато клієнтів скаржилося, що купили автомобіль заради "шаленого режиму" та високої потужності, але реальні характеристики автомобіля не виправдали їхніх очікувань.

"Адвокат власників автомобілів передав до окружного суду Осло колективний лист, у якому йдеться про відкликання позову до Tesla", - повідомили Reuters в суді.

Судові засідання по цій справі повинні були розпочатися у понеділок.

Норвегія стала одним з найбільших ринків для електромобілів Tesla, повідомляє агентство Блумберг. Частково це пов'язано з субсидіями з боку уряду на покупку електромобілів. ModelS P85D більше не продається у Норвегії, її замінила Model S P90D.

Фото: MPORT.UA

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-