У Вінниці розпочався ІІІ Шведсько-український форум з енергоефективності

У Вінниці розпочався ІІІ Шведсько-український форум з енергоефективності

605
Ukrinform
У Вінниці в п’ятницю розпочав роботу ІІІ Шведсько-український форум з енергоефективності й чистих технологій. Участь у зібранні бере посол Швеції в Україні Мартін Хагстрьом.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Це втретє Швеція організовує форум з чистих технологій. Організація цього форуму у Вінниці дала нам можливість знову відвідати місто, ми переконалися, що тут існує зацікавлення в інноваційних рішеннях у сфері чистих технологій. Це бізнес-форум, звичайно, але й можливість торкнутися таких важливих речей, як чиста вода, чисте повітря, як поводитися з різними типами відходів і як ми можемо перетворити їх на ресурси, а не на проблеми. У Швеції ці питання дуже важливі, їм приділяється багато уваги останнім часом. І це означає, що в нас є велика кількість компаній в країні, які відповідають високим вимогам уряду регіонів, простих людей, міст щодо відповідності стандартам технології. Це призвело до розвитку інформаційних технологій, і деякі з них будуть сьогодні представлені», - повідомив на відкритті форуму Хагстрьом.

У рамках панельних дискусій форуму обговорюватимуться нагальні потреби міст України у сферах вдосконалення енергоефективності, водоочистки та дотримання екологічних стандартів. Також будуть представлені шведські технології і рішення у сфері енергетики й охорони навколишнього середовища, а також доступні можливості реалізації за кошти міжнародних фінансових інституцій проектів у сфері енергоефективності і захисту довкілля.

Власні досягнення у галузі енергоефективності представить Вінницька міськрада, позяк місто має великий досвід впровадження проектів у сфері енергоефективності й охорони довкілля у співпраці з міжнародними фінансовими організаціями й іноземними партнерами. Багато проектів, успішно реалізованих у Вінниці, є актуальними для інших міст України.

Форум з енергоефективності організований посольством Швеції в Україні і Шведською торговою та інвестиційною радою у партнерстві з Вінницькою міською радою та Північною екологічною фінансовою корпорацією (Nefco). Участь у ньому беруть керівники органів місцевого самоврядування і комунальних підприємств з усієї України, представники шведських компаній, міжнародних фінансових організацій, що надають фінансування на реалізацію проектів з енергоефективності й охорони довкілля (ЄБРР, Е5Р, Світовий банк, Nefco), представники приватного бізнесу, експерти і науковці.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>