Сущенку ще два тижні потрібно навідуватися до лікарів

Сущенку ще два тижні потрібно навідуватися до лікарів

Укрінформ
Власний кореспондент Укрінформу Роман Сущенко, який 7 вересня повернувся в Україну в рамках обміну полоненими з РФ, повідомив, що загалом почувається добре, однак ще потрібно навідуватися до лікарів у “Феофанію”.

Про це Сущенко розповів на першій після свого звільнення пресконференції в Укрінформі.

“Насправді я оклигав суто психологічно і якось сфокусував свій зір і рецептори налаштував на звичайне життя. Буквально вчора вранці до цього була якась інерція достатньо складна і незрозуміла, і зараз я вже розмовляю свідомо. Звісна річ, що це сталося завдяки у тому числі фахівцям “Феофанії”, куди нас відразу відвезли. Це надзвичайно високого рівня люди, лікарі, сестринський персонал, який з великою увагою поставилися до тої місії, яку було покладено на них. Я пройшов масу обстежень, аналізи здав, вони пояснили, що це потрібно в динаміці спостерігати. Тобто є певні сфери, які треба врегулювати, я вже отримав слушні поради, зокрема конкретно зі своєю ситуацією. Ще має відбутися невеличка хірургічна операція, вона несерйозна на майбутньому тижні”, - розповів Сущенко.

Читайте також: Фейгін розповів про подальше оскарження незаконного засудження Сущенка

Так, за його словами, ще два тижні потрібно навідуватися до лікарів у “Феофанію”.

“А так загальний стан завдяки родині, друзям, і завдяки спілкуванню з колегами-журналістами, я думаю що психічно якесь налаштування на нормальний ритм буде”, - зазначив Сущенко.

Як повідомлялося, власного кореспондента Укрінформу у Франції Романа Сущенка 30 вересня 2016 року затримали в Москві, куди він прибув із приватною поїздкою. 7 жовтня 2016 року йому пред'явили звинувачення в шпигунстві.

Читайте також: Фейгін розповів про подальше оскарження незаконного засудження Сущенка

Московський міський суд 4 червня 2018 року засудив Сущенка до 12 років ув'язнення в колонії суворого режиму. 12 вересня Верховний суд РФ визнав це рішення законним.

7 вересня 2019 року між РФ і Україною відбулося взаємне звільнення утримуваними особами у форматі "35 на 35". В Україну повернулися 35 осіб, зокрема 11 незаконно засуджених українців і 24 моряки, захоплені у районі Керченської протоки у листопаді 2018 року.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Актуально

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-