Фейгін повідомив про лист з Німеччини на підтримку «справи Сущенка»

Фейгін повідомив про лист з Німеччини на підтримку «справи Сущенка»

Укрінформ
Адвокат ув'язненого в Москві українського журналіста Романа Сущенка Марк Фейгін повідомив про лист з Німеччини, що свідчить, що «справа журналіста Сущенко є предметом турбот німецького керівництва».

Про це адвокат розповів в інтерв'ю Укрінформу.

"Не секрет, що ми зверталися до керівників країн-учасниць «нормандського формату». Нещодавно я отримав відповідь з Німеччини на одне з наших звернень. Згідно з ним, справа журналіста Сущенка є предметом турбот німецького керівництва. Це істотно", – сказав Фейгін.

Він не уточнив, від якого саме відомства отримав лист, сказавши, що додатково повідомить про це в майбутньому.

У результаті, на думку Фейгіна, «на найближчій зустрічі керівників країн «нормандського формату» питання про звільнення Сущенка точно порушуватиметься, причому – з багатьох сторін».

Читайте також: Слідство у справі Сущенка може закінчитися у вересні - адвокат

Як відомо, власного кореспондента Укрінформу у Франції Романа Сущенка, порушуючи міжнародні правила, затримали 30 вересня 2016 року в Москві, куди він прибув з приватною поїздкою. 7 жовтня йому було висунуто обвинувачення в "шпигунстві". У ФСБ Росії заявили, що Сущенко є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. У ГУР МОУ спростували цю заяву. Термін утримання Сущенка під вартою було подовжений до 30 вересня.

Інтерв'ю з Марком Фейгіним читайте на сайті Укрінформу.

Актуально

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-