Стець нагадав світові про справи Сущенка і Семени

Стець нагадав світові про справи Сущенка і Семени

1051
Ukrinform
Міністерство інформаційної політики України твердо стоїть на боці безпеки журналістів і захисту їх прав - для нас це своєрідний «кодекс честі». 

На цьому наголосив міністр інформполітики Юрій Стець, закликавши у Всесвітній день свободи преси звернути увагу на справи Сущенка і Семени, інформує прес-служба Мінінформу.

За його словами, сьогодні справи Миколи Семени та Романа Сущенка – приклади порушення прав журналістів на професію та свободу слова з боку РФ. 

“В цей день я закликаю світову спільноту звернути увагу на наших політичних в’язнів-журналістів. Без підтримки міжнародних організацій, думок лідерів європейських держав швидкого визволення не досягнути”, - наголосив Стець.

Міністр у своєму зверненні до колег зазначив, що інша сторона свободи - відповідальність. Тож ми просимо журналістів усвідомлювати відповідальність перед суспільством, дотримуватись стандартів журналістики та неупередженості висловлювань, відчуваючи при цьому свободу та підтримку держави!

“Зважаючи на кричущі для сучасного світу випадки безкарності та турбуючись про безпеку журналістів, невдовзі МІП ініціює зміни до законодавства в частині страхування. Тему піднімемо разом із Радою Європи та НСЖУ, медійниками та страховиками”, - заявив міністр. 

Таким чином МІП планує через законодавче врегулювання обов'язкового страхування дати додаткові гарантії в професійній діяльності.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>