Фейгін про справу Сущенка: Частина зустрічей у Парижі вже погоджена

Фейгін про справу Сущенка: Частина зустрічей у Парижі вже погоджена

Укрінформ
Марк Фейгін, захисник неправомірно затриманого в Москві журналіста Укрінформу Романа Сущенка, повідомив деякі подробиці його візиту у Францію у "справі Сущенка".

Про це він розповів кореспонденту Укрінформу.

"Частина зустрічей в Париж вже погоджена. Я поінформую про це зацікавлену сторону - Укрінформ. Наприклад, можу сказати, що в перший день, 29 листопада, зустрінуся з представниками "Репортерів без кордонів", а 1-2 грудня очікуються зустрічі з чиновниками, насамперед МЗС Франції", - сказав Фейгін.

Як повідомлялося, власного кореспондента Укрінформу у Франції Романа Сущенка, порушуючи міжнародні правила, затримали 30 вересня в Москві, куди він прибув з приватною поїздкою.

7 жовтня йому було пред'явлено обвинувачення в "шпигунстві". У ФСБ Росії заявили, що Сущенко є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. У ГУР МОУ спростували цю заяву, зазначивши, що вона не відповідає дійсності.

27 жовтня Мосміськсуд відхилив апеляцію на тримання Сущенка під вартою. Діючий термін тримання його під вартою спливає 1 грудня.

Роман Сущенко працює в Українському національному інформаційному агентстві "Укрінформ" з 2002 року, а власним кореспондентом у Франції - з 2010 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-