Українські фехтувальники виграли п'ять медалей кадетського Євро в Італії

П'ять нагород - такий підсумок виступів фехтувальників збірної України на чемпіонаті Європи з фехтування серед кадетів та юніорів.

Загалом в активі наших фехтувальників на змаганнях у Неаполі (Італія) 3 золоті та 2 бронзові медалі, передає Укрінеформ.

Останнього дня чемпіонату гімн України пролунав на честь перемоги у кадетських змаганнях команди шпажисток у складі Анни Максименко, Емілі Конрад, Аліни Дмитрук та Марії Середи. Анна Максименка стала чемпіонкою і в особистій першості.

Ще одно «золото» здобув квартет шпажистів у складі Максима Гули, Марка Стасовського, Максима Микитенка та Мирона Дурневича,

Бронзовими призерками у командних змаганнях шаблісток стали Вікторія Коротченко, Валерія Щепкіна, Анна Суворова, Майя Величко, а серед рапіристок - Аглая Борисова, Мілана Степовик, Світлана Бризгалова та Анна Щерба.