Українка Максименко виграла «золото» ЧЄ-2024 з фехтування серед кадетів

В італійському Неаполі стартував чемпіонат Європи з фехтування серед кадетів та юніорів.

Як інформує НОК України, 16-річна львів'янка Анна Максименко зійшла на найвищу сходинку п'єдесталу пошани, ставши найкращою в особистих кадетських змаганнях шпажисток, передає Укрінформ.

Вихованка Андрія Орліковського та Зоряни Семеряк впевнено розпочала турнір, вийшовши з групового раунду лідером посіву. Далі майбутня чемпіонка виграла шість поєдинків у плей-оф, з яких останні три - з різницею в один укол. У фіналі, поступаючись більшу частину зустрічі, українка вирвала перемогу в Люсії Абахо Сальседо із Іспанії (15:14).

У колекції Максименко вже було дві медалі бронзового гатунку (особиста і командна) чемпіонату Європи -2023 серед кадетів. Також вона є чинною бронзовою медалісткою юніорської світової першості.