У Будинку футболу відбулося засідання щодо створення Асамблеї регіонів

У Будинку футболу відбулося засідання щодо створення Асамблеї регіонів

Укрінформ
У київському Будинку футболу пройшло перше засідання щодо створення в Україні Асамблеї регіонів. 

Про необхідність формування такої комунікаційної платформи президент Української асоціації футболу Андрій Шевченко заявив під час нещодавнього конгресу асоціації, а пізніше виконком УАФ підтримав цю пропозицію, передає Укрінформ. 

У засіданні робочої групи взяли участь Андрій Шевченко, перший віцепрезидент УАФ Павло Бойчук, віцепрезидент Олександр Шевченко, генеральний секретар Ігор Грищенко та представники регіональних асоціацій.

«Асамблея регіонів має стати платформою для комунікації обласних асоціацій та УАФ і готуватиме для подальшого затвердження виконкомом пропозиції з питань, що стосуються розвитку футболу в регіонах», - сказав Шевченко.

Під час обговорення учасники зустрічі внесли пропозиції щодо функціонування асамблеї, вислухали думки представників регіонів щодо моделі управління та обрали робочу групу для створення положення про цей новий робочий орган УАФ.

Читайте також: Шевченко провів робочі зустрічі з очільниками Мінмолодьспорту та НОК

Положення буде розіслано всім учасникам для затвердження, після чого його розгляне виконком УАФ. Потому пройде перше засідання нового органу вже згідно із затвердженим положенням, на якому оберуть керівництво Асамблеї регіонів.

Фото: uaf.ua.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-