Аргентина виграла Фіналісіму-2022, розгромивши збірну Італії

Трофей Фіналісіми розіграли чинні чемпіони Європи та володарі Кубка Америки.

Поєдинок за символічний Кубок чемпіонів УЄФА-КОНМЕБОЛ, двох найсильніших футбольних континентів світу, завершився впевненою перемогою збірної Аргентини над командою Італії - 3:0, передає Укрінформ.

На лондонському «Вемблі» м'ячі забили Лаутаро Мартінес (28-а хвилина), Анхель Ді Марія (45) та Пауло Дібала (90). Лідер атак аргентинців Ліонель Мессі зробив дві гольові передачі.

Матч Фіналісіми-2022 відбувся після 29-річної перерви. У першому протистоянні за трофей у 1985 році Франція здолала Уругвай з рахунком 2:0 у Парижі, а через вісім років Аргентина виграла по пенальті у Данії на домашньому газоні в Мар-дель-Плата.

Зазначимо, що Фіналісіма складається з одного матчу.