Світоліна: 80% росіян підтримують дії держави. Чому вони мають бути серед наших колег?

Світоліна: 80% росіян підтримують дії держави. Чому вони мають бути серед наших колег?

Укрінформ
Перша «ракетка» України Еліна Світоліна розповіла про реакцію тенісної спільноти на заяву-вимогу українських тенісистів про відсторонення від змагань російських та білоруських гравців.

Вона зазначила, що більшіть іноземців нас підтримує, передає Укрінформ. 

«Поки немає ніякої реакції – ні від WTA, ні від інших організацій. Вони зазвичай беруть пару днів на внутрішні обговорення. Будемо очікувати їхніх дій, сподіваємось на це. Є підтримка від деяких гравців, а деякі нічого не висловлюють. Різна реакція, але більшість іноземців нас підтримує. Сподіваюся, наша заява подіє, і ми дізнаємось, чи підтримують росіяни свою владу і те, що вона робить з нашою країною і нашим народом. Бо це стосується всіх росіян, бо це їхня влада. Коли йде геноцид українців, а вони представляють свої країни, то ми повинні знати, чи вони підтримують такі дії. Адже за статистикою 80% росіян, можливо, навіть більше, підтримують такі дії своєї держави. Якщо це дійсно так, то чому вони повинні бути серед нас, серед наших колег? Нам важливо, щоб серед нас не було фактично убивць нашої країни. Хочеться, щоб все було зроблено по максимуму. Але WTA завжди знаходить відмовки. Тому будемо боротись до кінця, ми готові до цього», - заявила Світоліна.

20 квітня українські тенісисти Еліна Світоліна, Сергій Стаховський, Марта Костюк та Ілля Марченко виступили з вимогою відсторонити російських та білоруських тенісистів від змагань.

Читайте також: Організатори Вімблдону офіційно забанили російських і білоруських тенісистів

Як повідомляв Укрінформ, вранці 24 лютого росія розпочала ракетні обстріли українських міст, а потім розпочала масштабне вторгнення. Війна проти росії триває 57-й день.

Фото: j48tennis.com.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-