Збірна України здобула другу медаль на чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби

У Будапешті (Угорщина) завершився чемпіонат Європи зі спортивної боротьби.

Бронзовим призером у заключний день континентальної першості з греко-римської боротьби став українець Владлен Козлюк (вагова категорія до 97 кг), який у сутичці за 3-тє місце упевнено переміг норвежця Фелікса Балдауфа (8:0), передає Укрінформ.

Це друга медаль українських «греко-римлян» в угорській столиці. Як повідомлялося, днем раніше володарем «бронзи» став Олександр Грушин (63 кг).

У загальнокомандному заліку «синьо-жовті» посіли 7-е місце серед 32-х країн.

Нагадаємо, Об'єднаний світ боротьби (UWW) усунув російських та білоруських спортсменів, суддів та спортивних функціонерів від участі у міжнародних змаганнях та скасував проведення міжнародних турнірів, запланованих у росії чи білорусі.

24 лютого росія завдала перших ракетних ударів по українських містах, а потім розпочала масштабне вторгнення. Війна рф проти України триває вже 39-й день.