Борець із Волновахи Грушин виграв «бронзу» чемпіонату Європи в Угорщині

У Будапешті (Угорщина) продовжується чемпіонат Європи зі спортивної боротьби.

Першу нагороду у складі збірної України з греко-римської боротьби завоював уродженець Волновахи Донецької області Олександр Грушин, який став бронзовим призером континентальної першості у ваговій категорії до 63 кг, передає Укрінформ.

У сутичці за 3-тємісце Грушін переміг Етьєна Кінсінгера з Німеччини (5:2).

Нагадаємо, Об'єднаний світ боротьби (UWW) усунув російських та білоруських спортсменів, суддів та спортивних функціонерів від участі у міжнародних змаганнях та скасував проведення міжнародних турнірів, запланованих у росії чи білорусі.

24 лютого росія завдала перших ракетних ударів по українських містах, а потім розпочала масштабне вторгнення. Війна рф проти України триває вже 38-й день.