«Динамо» перемогло «Кайрат», «Шахтар» програв «Маріуполю»

Провідні українські футбольні клуби київське «Динамо» та донецький «Шахтар» провели у вівторок чергові спаринги на турецьких зборах.

Динамівці упевнено перемогли казахстанську команду «Кайрат» (Алмати) - 4:0, передає Укрінформ.

Голи: Олександр Сирота (63-та хвилина), Віктор Циганков (74), Владислав Кулач (85) - Дамір Касабулат (7, у власні ворота).

А ось лідер нинішнього чемпіонату України «Шахтар» поступився «Маріуполю» - 1:2.

У донеччан ворота суперників вразив Тете (48 хвилина), у маріупольців - Андрій Кухарук (41). Крім цього, автогол на 58-й хвилинів має у своєму пасиві голкіпер «гірників» Андрій Пятов.

Цікаво, що минулого місяця «Шахтар» на турецькому зборі теж не зміг обіграти «Маріуполь». Тоді зустріч завершилася з рахунком 0:0.