«Маріуполь» знову зіграв унічию в турецькому спарингу

Футболісти українського клубу Прем'єр-ліги «Маріуполь» провели у суботу другий контрольний матч на тренувальному зборі у Туреччині.

У місті Сіде підопічні Остапа Маркевича завершили внічию 2:2 зустріч із шостою команду чемпіонату Сербії «Вождоваць», передає Укрінформ.

М'ячі у складі українського клубу забили Олексій Кащук (13-та хвилина) і Богдан В'юнник (45+2). Суперники відзначалися на 31-й та 64-й хвилинах. Обидва голи на рахунку Ніколи Вуйновича.

Як повідомляв Укрінформ, у першому спарингу турецького збору футболісти «Маріуполя» відстояли нічию 0:0 у матчі проти донецького «Шахтаря». Команда запланувала іще щонайменше чотири контрольні поєдинки.

Азовці розташувалися в Туреччині у селищі Кунду (13 км від Анталії). Збір команди триватиме до 9 лютого.