Молодіжна збірна України з хокею обіграла Францію на чемпіонаті світу

Оновлено
Хокеїсти молодіжної збірної України U20 перемогли у середу в овертаймі команду Франції у своєму третьому матчі молодіжного чемпіонату світу у Дивізіоні 1B, що триває у Таллінні.

Зустріч на льодовій арені Tondiraba завершилася з рахунком 7:6 (5:1, 0:3, 1:2, 1:0), передає Укрінформ.

Шайби в нашій команді закинули Артем Грабовецький (7-ма хвилина), Денис Гончаренко (8), Михайло Симчук (11, 58), Данило Царковський (12), Данило Трахт (20) та Артем Гребеник (63).

У попередній сьогоднішній грі чемпіонату японці перемогли поляків - 7:2 (2:2, 3:0, 2:0). Пізніше Словенія розгромила Естонію - 8:2 (2:2, 4:0, 2:0).

Турнірне становище: Словенія - 9 очок, Франція - 7, Японія - 6, Україна - 5, Польща - 0, Естонія - 0.

Як повідомляв Укрінформ, у першому поєдинку ЧС збірна України обіграла господарів турніру естонців - 7:2 (2:1, 4:1, 1:0), у другому поступилася команді Японії - 1:3 (0:1, 1:1, 0:1).

17 грудня українці зустрінуться зі словенцями, 18 грудня - з поляками.

Переможець групи підніметься до Дивізіону 1А.