НОК запустив Всеукраїнський проєкт «Моя олімпійська мрія»

НОК запустив Всеукраїнський проєкт «Моя олімпійська мрія»

Укрінформ
Національний олімпійський комітет України запустив новий Всеукраїнський проєкт «Моя олімпійська мрія», який буде реалізований у дитячо-юнацьких спортивних школах.

Головна його мета - популяризація олімпійських ідеалів та цінностей, здорового способу життя й спонукання до спортивних амбіцій вихованців ДЮСШ, повідомили Укрінформу у пресслужбі НОК.  

Нині в Україна нараховується 1238 дитячо-юнацьких спортивних шкіл з різних видів спорту, і кожну з них залучать до нового проєкту.

«ДЮСШ - це фундамент для кожного спортсмена, своєрідна перша сходинка, яка допомагає відкривати дитині захоплюючий світ спорту. Національний олімпійський комітет України започатковує новий проєкт, що, сподіваємось, сприятиме успішному шляху юних атлетів до здійснення своєї найзаповітнішої олімпійської мрії», - пояснив суть започаткованої програми президент НОК України Сергій Бубка.

Починаючи з грудня цього року і протягом 2022-го у ДЮСШ проходитимуть майстер-класи, відкриті тренування та інші спортивні активності, до яких залучатимуться відомі спортсмени та вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які успішно продовжили свою кар’єру.

Кожна ДЮСШ також отримає спеціальний інвентар - комплекти футбольних, волейбольних, баскетбольних м’ячів, що стануть у нагоді під час тренувань.

Фото: noc-ukr.org.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-