Швеція виграла жіночу естафету Кубка світу з біатлону, українки - п'яті

Перемогою біатлоністок збірної Швеції завершилася у суботу жіноча естафета 4х6 км 3-го етапу Кубка світу з біатлону у Гохфільцені (Австрія).

Шаедки показали час 1 годину 13 хвилин 52,5 секунди, мали 1 штрафне коло та використали 8 додаткових патронів, передає Укрінформ.

Другою на фініші була команда Росії (29,1 секунди відставання; 0 штрафних кіл; 10 додаткових патронів). третіми завершили дистанцію  француженки (+59,2; 0; 14).

Збірна України, за яку виступали Ірина Петренко, Юлія Джима, Дар'я Блашко та Олена Білосюк, показала п'ятий результат (+1.33,0; 0; 13).

Загалом в естафеті взяли участь 24 збірні.

У заключний день австрійського етапу Кубка світу, 12 грудня, пройдуть чоловіча естафета та жіноча гонка переслідування.