«Динамо» обіграло «Маріуполь» і зіграє в 1/4 фіналу Кубка України з футболу

У Кубку України з футболу визначився третій із восьми учасників чвертьфінальної стадії розіграшу сезону-2021/22.

Чергову путівку до 1/4 фіналу здобуло київське «Динамо» - чинні володарі трофею в гостях залишили за бортом турніру «Маріуполь» - 2:1, передає Укрінформ.

М'ячі на маріупольському стадіоні ім. В. Бойка забили Беньямін Вербич, якому на 16-й хвилині асистував Микола Шапаренко, та Артем Шабанов (33) - у складі «Динамо»; Олег Очеретько (85) - у «Маріуполя».

Сьогодні в 1/8 фіналу також зустрінуться одеський «Чорноморець» та донецький «Шахтар».

Протистояння «Альянс» (Липова Долина) - «Львів», «Рух» (Львів) - «Зоря» (Луганськ), «Металіст» (Харків) - «Колос» (Ковалівка) відбудуться в четвер, 28 жовтня.

Поєдинок «ЛНЗ» (Черкаси) - «Дніпро-1» перенесено на пізніший термін (листопад-грудень) через коронавірусну інфекцію у гравців «ЛНЗ».

Як повідомлялося, до кубкового чвертьфіналу вже вийшли «Олександрія», яка розгромила харківський «Металіст 1925» (5:2), та полтавська «Ворскла» - після перемоги над рівненським «Вересом» на «Авангарді» у Луцьку (3:1).

Матчі 1/4 фіналу та півфінали розіграшу заплановано на 2 березня та 20 квітня відповідно.

Переможець Кубка України визначиться 11 травня 2022 року.