«Ворскла» перемогла «Верес» в 1/8 фіналу Кубка України з футболу

Футболісти полтавської «Ворскли» упевнено обіграли у середу в гостях рівненський «Верес» (3:1) і вийшли до чвертьфіналу Кубка України сезону-2021/2022.

М'ячі на луцькому стадіоні «Авангард» забили: Михайло Сергійчук (90+4 хвилина, з пенальті) - у господарів; Ібрагім Кане (21), Іван Пешич (66) та Сергій Яворський (84) - у полтавців, передає Укрінформ.

На 71-й хвилині у складі «Вереса» вилучений з поля хавбек Віталій Дахновський.

Першим чвертьфіналістом розіграшу вчора стала «Олександрія», яка у Харкові розгромила «Металіст 1925»  - 5:2.

27 жовтня також відбудуться кубкові зустрічі «Маріуполь» - «Динамо» (Київ) та «Чорноморець» (Одеса) - «Шахтар» (Донецьк).

28 жовтня пройдуть такі поєдинки 1/8 фіналу:

«Альянс» (Липова Долина) - «Львів»

«Рух» (Львів) - «Зоря» (Луганськ).

«Металіст» (Харків) - «Колос» (Ковалівка).

Матч «ЛНЗ» (Черкаси) - «Дніпро-1» перенесли на більш пізній термін через коронавірусну інфекцію у футболістів «ЛНЗ».