«Олександрія» розгромила «Металіст 1925» в 1/8 фіналу Кубка України з футболу

У Кубку України з футболу визначився перший чвертьфіналіст розіграшу сезону-2021/22.

Путівку до 1/4 фіналу здобула «Олександрія», яка у Харкові завдала поразки місцевому «Металісту 1925» з рахунком 5:2, передає Укрінформ.

М'ячі на ОСК «Металіст» забили Дмитро Криськів (63-тя хвилина) та Андрій Ременюк (85) - у складі господарів; Еміль Мустафаєв (24, 28), Юрій Копина (52), Ігор Кирюханцев (70) та Денис Устименко (90+1) - у гостей.

У середу, 27 жовтня, в 1/8 фіналу турніру зустрінуться «Верес» (Рівне) - «Ворскла» (Полтава), «Маріуполь» - «Динамо» (Київ), «Чорноморець» (Одеса) - «Шахтар» (Донецьк).

Протистояння «Альянс» (Липова Долина) - «Львів», «Рух» (Львів) - «Зоря» (Луганськ), «Металіст» (Харків) - «Колос» (Ковалівка) відбудуться в четвер, 28 жовтня.

Поєдинок «ЛНЗ» (Черкаси) - «Дніпро-1» перенесено на пізніший термін (листопад-грудень) через коронавірусну інфекцію у гравців «ЛНЗ».

Матчі 1/4 фіналу та півфінали розіграшу заплановано на 2 березня та 20 квітня відповідно.

Володар трофея визначиться 11 травня 2022 року.