Українець Анікеєв став найшвидшим гравцем у Європі із гри в шашки

Завершального дня чемпіонату Європи з шашок-100 в Італії українці взяли повний комплект медалей у змаганнях із бліцу.

Міжнародний гросмейстер Юрій Анікеєв виграв «золото». Він набрав 14 очок і випередив спортсмена з Нідерландів Яна Гронендейка. «Бронзу» завоював ще один українець - Артем Іванов, повідомив Укрінформу віцепрезидент Федерації шашок України Леонід Бройтман.

«Срібло» до скарбнички збірної України принесла у понеділок на чемпіонаті Європи Ольга Балтажі. Вона була другою в жіночому турнірі із бліцу.

Це друга срібна медаль Ольги на нинішньому чемпіонаті. Спортсменка є кавалером "Ордена княгині Ольги" і неодноразово приносила Україні нагороди на змаганнях найвищого рівня.

Вікторія Мотричко також успішно виступила у бліці і до останнього туру була серед лідерів. Ризикнувши зіграти на перемогу в останньому турі, вона поступилася майбутній чемпіонці Айгуль Ідрісовій з Росії. у результаті - 6-е місце серед 32-х учасниць чемпіонату Європи.

В активі Вікторії на цьому чемпіонаті «золото» в турнірі зі швидких шашок та «срібло» у командних змаганнях.