Учнівська збірна України виборола перше місце на Всесвітніх спортивних іграх U-15

Учнівська збірна України виборола перше місце на Всесвітніх спортивних іграх U-15

Укрінформ
Учнівська збірна України виборола 148 нагород і перше місце в командному заліку на Всесвітніх учнівських спортивних іграх U-15.

Як передає Укрінформ, про це інформує пресслужба Міністерства освіти і науки України.

«Українська збірна здобула 148 медалей (69 золотих, 42 срібних, 37 бронзових) і завершила змагання на першому місці загальнокомандного заліку на перших Всесвітніх учнівських спортивних іграх U-15, які відбувались 11-19 вересня у Белграді (Сербія)», - ідеться в повідомленні.

За інформацією МОН, загалом у змаганнях взяли участь 2 500 спортсменів віком 13-15 років із 35 країн світу. Українську збірну представляв 251 спортсмен.

До програми заходу увійшли 15 видів спорту: бадмінтон, баскетбол, баскетбол 3х3, вільна та греко-римська боротьба, волейбол, дзюдо, карате, легка атлетика, плавання, спортивне орієнтування, настільний теніс, тхеквондо (ВТФ), футбол, шахи. Загалом було розіграно 172 комплекти нагород.

Українська збірна здобула 148 медалей на перших Всесвітніх учнівських спортивних іграх U-15 / Фото: МОН

Крім того, для учнів проводились освітні та культурні заходи, оскільки події, що проходять під егідою Міжнародної федерації шкільного спорту, ставлять собі за мету розвивати взаємоповагу, толерантність, єднання й дружбу.

Зокрема, зазначають у МОН, у межах ігор відбувся Учнівський спортивний форум, участь у якому взяв заступник міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Артур Селецький. Він поінформував про впровадження в Україні нових підходів щодо популяризації активного відпочинку серед учнів.

Читайте також: Україна проведе ЧС з футболу серед школярів та зимову Гімназіаду-2023

Як повідомляється, Міжнародна федерація шкільного спорту (ISF) – це міжнародна багатоспортивна організація, визнана Міжнародним олімпійським комітетом (МОК) з 1995 року, що об’єднує 132 національні шкільні спортивні організації з усього світу. Разом зі своїми учасниками ISF щорічно організовує понад 10 міжнародних спортивних змагань і масових спортивних та освітніх заходів для школярів у віці від 6 до 18 років.

Маючи понад 40 видів спорту у своїх програмах із налагодженими партнерськими відносинами з відповідними міжнародними федераціями, ISF організовує чотири різні категорії подій: Мультиспортивні ігри U15-U18; чемпіонати світу та Кубки зі шкільних видів спорту, а також освітні заходи.

В Україні розвитком шкільного спорту опікується Українська федерація шкільного спорту. Завданням організації є популяризація фізичного виховання і спорту, здорового способу життя серед дітей, учнівської молоді та працівників освіти.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-