«Ворскла» програла фінському КуПС у кваліфікації Ліги конференцій УЄФА

Футболісти полтавської «Ворскли» не змогли подолати другий кваліфікаційний раунд дебютного розіграшу Ліги конференцій УЄФА.

Після виїзної нічиєї в Куопіо (2:2) команда Юрія Максимова в матчі у відповідь в Полтаві програла у додатковий час фінському клубу КуПС - 2:3 (2:2), передає Укрінформ.

Авторами голів в основний ігровий час стали Олів'є Тілль, який відзначився на 48-й хвилині, та Олександр Скляр (55) - у «Ворскли»; Жордан Себбан (49) та Урхо Ніссіля (90+3) - у складі КуПС. Вирішальний м'яч на 111-й хвилині забив форвард гостей Рангел.

У першому екстра-таймі «Ворскла» залишилася у меншості через вилучення Богдана Кушніренка (95).

За вихід до раунду плей-офф турніру КуПС на третьому етапі відбору двічі зустрінеться з переможцем пари «Аріс» (Греція) - «Астана» (Казахстан).

Матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги конференцій пройдуть 5 і 12 серпня.

Нагадаємо, у Лізі конференцій УЄФА Україну також представлятиме ковалівський «Колос», який стартує у третьому раунді кваліфікації поєдинками з командою «Шахтар» (Караганда, Казахстан), яка взяла гору над «Стяуа» з Румунії у серії післяматчевих пенальті - 5:3 (0:1, 1:0).