Хорватія перемогла Шотландію і вийшла до 1/8 фіналу Євро-2020

Збірна Хорватії з футболу здобула перемогу над командою Шотландії у заключному матчі квартету D групової стадії чемпіонату Європи.

Зустріч пройшла на стадіоні «Хемпден Парк» в Глазго і завершилася з рахунком 3:1, передає Укрінформ.

У складі балканців відзначилися Нікола Влашич (17-та хвилина), Лука Модрич (62) та Іван Перишич (77); у складі шотландців - Каллум Макгрегор (42).

Хорватія вийшла у плей-офф континентальної першості. Шотландія достроково завершила виступ на Євро-2020.

У паралельному матчі групи D на «Вемблі» в Лондоні збірна Англії з рахунком 1:0 обіграла футболістів Чехії. Обидві команди вийшли у плей-офф.

Підсумкове турнірне становище: Англія - 7 очок, Хорватія - 4, Чехія - 4, Шотландія - 1.

В 1/8 фіналу Євро-2020 Англія 29 червня на «Вемблі» розіграє путівку до чвертьфіналу з другою командою квартету F.

Хорвати в свою чергу днем раніше на «Паркені» в Копенгагені протистоятимуть збірній, яка посяде друге місце в групі Е.

Чехи зустрінуться з одним з переможців квартетів А, С, Е.