Збірна України виграла загальнокомандний залік першості Європи з жіночої боротьби

У Скоп'є (Північна Македонія) завершилася молодіжна першість Європи з жіночої боротьби (спортсменки до 23-х років).

За підсумками турніру в 10 вагових категоріях збірна України завоювала 8 медалей і, набравши 183 очки, посыла перше місце в загальнокомандному заліку, передає Укрінформ.

«Золото» Україні принесли Христина-Зоряна Демко (вагова категорія до 55 кг), Аліна Грушина (57 кг), Тетяна Ріжко (62 кг) і Оксана Чудик (68 кг), срібною призеркою стала Катерина Зелених (65 кг), «бронзу» виграли Лілія Маланчук (50 кг), Марія Винник (53 кг) і Соломія Винник (59 кг).

Другою в командному заліку стала Росія (167), третя позиція у команди Польщі (128).

Загалом на молодіжному чемпіонаті Європи з жіночої боротьби виступили представниці 24-х країн континенту.