Північна Македонія

13 серпня 2019

21 липня 2019

16 липня 2019

12 липня 2019

Україна і Північна Македонія підписали угоду про безвіз

Посол України в Північній Македонії Наталія Задорожнюк підписала з міністром закордонних справ Північної Македонії Ніколою Дімітровим угоду про безвізовий режим між двома країнами, який діятиме на постійній основі.

10 липня 2019

30 червня 2019

У Болгарії назвали помилкою паузу в переговорах ЄС із Албанією та Північною Македонією

Віцепрезидент Болгарії Іліяна Йотова вважає, що Євросоюз припустився помилки, коли приймав рішення про відтермінування переговорів щодо вступу до ЄС Північної Македонії та Албанії.

Болгарія шукає інвесторів для АЕС, "замороженої" через припинення співпраці з Росією

В уряді Республіки Північна Македонія вважають, що найдешевшим і найефективнішим способом забезпечити країну електроенергією стане взаємодія з Болгарією у будівництві атомної електростанції "Белене".

21 червня 2019

18 червня 2019

05 червня 2019

У Північній Македонії стартували найбільші в історії країни військові навчання

Близько трьох тисяч військовослужбовців з шести країн - Північної Македонії, США, Албанії, Болгарії, Чорногорії та Литви беруть участь у найбільших в історії цієї балканської держави військових навчаннях «Вирішальний удар».

02 червня 2019

Північноатлантична рада обговорить інтеграцію Північної Македонії до НАТО

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг разом з членами Північноатлантичної ради альянсу обговорять з керівництвом Північної Македонії питання майбутнього вступу цієї балканської держави в НАТО.

29 травня 2019

Єврокомісія радить почати переговори про вступ до ЄС Албанії та Північної Македонії

Єврокомісія у середу, 29 травня оприлюднила річний звіт щодо реалізації політики розширення ЄС, на підставі якого рекомендувала Європейській Раді розпочати переговори про вступ до ЄС Албанії та Північної Македонії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-