Норвежка Екгофф виграла спринт на етапі Кубка світу з біатлону

В Естерсунді (Швеція) 19 березня стартував заключний в сезоні, десятий етап Кубка світу з біатлону.

Жіночу спринтерську гонку на 7,5 км  виграла десятиразова чемпіонка світу з Норвегії Тіріль Екгофф , передає Укрінформ.

Переможниця показала час 18 хвилин 44,6 секунди і припустилася 1 промаху на вогневих рубежах.

Другою на фініші була італійка Доротея Вірер (+2,5 секунди; 0 промахів), третьою - норвежка Ингрид Ландмарк Тандревольд (+6,7; 0).

З українок найкращий результат, 35-й, мала Олена Підгрушна (+1.09,3; 1). Юлія Джима була 41-ю, Валя Семеренко - 44-ю, Дар'я Блашко - 54-ю, Анастасія Меркушина - 78-ю, передає Укрінформ.

Загалом у гонці стартували 102 біатлоністки.

Сьогодні в Естерсунді також пройде чоловічий спринт на 10 км. Україну представлятимуть Дмитро Підручний (2-й стартовий номер), Артем Прима (14), Богдан Цимбал (59), Антон Дудченко (61) та Артем Тищенко (90).

20 березня в Естерсунді відбудуться гонки переслідування, 21 березня - мас-старти.