Міністр молоді та спорту спрогнозував, скільки медалей може взяти Україна на Олімпіаді-2021

Міністр молоді та спорту спрогнозував, скільки медалей може взяти Україна на Олімпіаді-2021

Укрінформ
Україна на Олімпійських іграх у Токіо може сподіватися на 13-15 медалей.

Таку думку висловив міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт в інтерв'ю ТСН, передає Укрінформ.

"Десь приблизно 13-15 медалей, на які ми можемо очікувати на Олімпійських іграх в Токіо", - сказав він.

При цьому на зауваження, що це невелика кількість, глава Мінмолодьспорту сказав, що за рік, скільки він працює на посаді, "складно зробити так, щоб їх (олімпійських медалей - ред.) було 30, чи 27, як було на Олімпійських іграх в Пекіні", однак зазначив, що робота у цьому напрямку ведеться.

"Ви ж розумієте, що підготовка спортсменів триває не рік, і не два, а чотири і вісім. Я до Олімпійських ігор готувався 10 років. І для того, щоб гідно підготуватися, треба зробити всі умови. Ви ж пам’ятаєте, як всі казали, що вигравали не завдяки, а всупереч. У мене є велике бажання зробити так, щоб вигравали завдяки. А на це потрібен час. Ми розробили Стратегію розвитку фізичної культури і спорту до 2028 року", - сказав він.

Читайте також: Лідери G7 підтримують проведення Олімпіади у Токіо

Водночас міністр не став прогнозувати, від яких саме спортсменів варто очікувати медалей. "Я вірю у всіх спортсменів, які отримали ліцензію на Олімпійські ігри. Це несподівані змагання. Це змагання психології. А Олімпійські ігри в Токіо стануть для всіх неочікуваними, я впевнений. Тому що рік паузи через пандемію без змагань, виїздів за кордон на якісь тренувальні збори, без спарингу… Тому я просто впевнений, що ми побачимо і почуємо про спортсменів, яких ми ще не знаємо", - зазначив він.

Гутцайт також повідомив, що особисто поїде на Олімпіаду в Токіо, щоб підбадьорити наших спортсменів.

"Звісно, що я поїду на Олімпійські ігри. Це буде восьма Олімпіада в моєму житті. Буду поруч з нашими спортсменами і тренерами, коли вони будуть вигравати і програвати. Ми розуміємо, що не всі виграють. Але людей треба підтримати і в час програшу також", - заявив він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-