Українці здобули 23 медалі на міжнародному турнірі з боротьби у Києві

Представники 35-ти країн країн взяли участь у XXIV Київському міжнародному турнірі з трьох видів боротьби, присвяченого видатним українським борцям та тренерам.

Наші спортсмени здобули 23 медалі, 4 з яких - золоті. Представники української вільної та жіночої боротьби стали першими у командному заліку, а борці греко-римського стилю - другими, передає Укрінформ.

"Золото" в нашій команді виграли Семен Новіков (греко-римська боротьба, вагова категорія до 87 кг), Оксана Лівач (до 50 кг), Аліна Грушина (до 55 кг) та Катерина Зелених (до 59 кг).

У Київському міжнародному турнірі виступили близько 250 борців. Змагання стали важливим етапом підготовки до Олімпійських ігор в Токіо.