"Барселона" розгромила "Ференцварош" в Лізі чемпіонів УЄФА

В основній сітці Ліги чемпіонів УЄФА завершилися матчі першого ігрового дня стартового туру групового етапу розіграшу.

Суперники футболістів київського "Динамо" в квартеті G іспанська "Барселона" і угорський клуб українського наставника Сергія Реброва "Ференцварош" завершили дуель на "Камп Ноу" з рахунком 5:1 на користь каталонців, передає Укрінформ.

М'ячі забили: Ліонель Мессі, який реалізував пенальті на 27-й хвилині, Анссумане Фаті (42), Феліпе Коутіньо (52), Педрі (82), Усман Дембеле (89) - у складі "Барселони"; у "Ференцвароша" відзначився український півзахисник Ігор Харатін (70, з пенальті).

"Барселона" догравала матч у меншості - на 68-й хвилині червону картку отримав Жирар Піке.

Як повідомляв Укрінформ, київське "Динамо" на столичному НСК "Олімпійський" поступилося туринському "Ювентусу" (0:2).