АПЛ: «Ліверпуль» перемагає «Ман Сіті»

«Червоні» відірвалися від команди Гвардіоли вже на 9 очок.

В центральному матчі 12-го туру чемпіонату англійської прем’єр-ліги (АПЛ) «Ліверпуль» переміг на своєму полі «Манчестер Сіті» 3:1. Про це повідомляє Укрінформ.

Фактично в центральному матчі першого кола «Ліверпуль» дуже легко повів у два м’ячі вже до 13-ї хвилини. Відзначились Фабіньйо і Салах. На початку другого тайму Мане збільшив перевагу «Червоних». На 78-й хвилині Бернарду Сілва один м’яч відіграв. 3:1 – перемогу і три очки в цьому матчі здобув «Ліверпуль».

Український півзахисник «Ман Сіті» Олександр Зінченко не потрапив до заявки на матч через травму. В цьому сезоні в АПЛ Зінченко зіграв 7 матчів.

Після 12-и турів лідер чемпіонату «Ліверпуль» випереджає «Ман Сіті» вже на 9 очок. До того ж «Лестер» і «Челсі» відтіснили «Ман Сіті» на 4-е місце.