Спортивні майданчики зі штучним покриттям можуть заборонити через мікропластик

Спортивні майданчики зі штучним покриттям можуть заборонити через мікропластик

Укрінформ
В Брюсселі під головуванням призера Олімпійських ігор, екс-рекордсмена світу з метання молота Юрі Тамма (Естонія) відбулося чергове засідання Комісії Європейського олімпійського комітету “Європейський Союз”.

Під час заходу розглядалося досить багато питань, серед яких планомірна робота з залучення грантів ЄС на розвиток українського спорту, ризики, пов’язані з проведенням неконтрольованих змагань, а також про шкоду мікропластику, джерелом якого є деякі спортивні споруди. Про це повідомив президент легкої атлетики України Ігор Гоцул, який є членом Комісії Європейського олімпійського комітету “Європейський Союз”.

Читайте також: У Чернігові стартувало будівництво трьох футбольних міні-полів

“Третій аспект, як не дивно, це боротьба за екологію. Діяльність у цьому напрямку призвела до того, що зараз багато людей говорить про потенційну шкоду мікропластику – мікрочастин пластику, які потрапляють у воду, в страви, вдихаються нами, і можуть нести достатньо велику загрозу здоров’ю та екології. І одним з джерел цього мікропластику є деякі спортивні споруди, наприклад, штучні футбольні поля. Зараз це питання обговорюється дуже активно. Не факт, що завтра поля зі штучним покриттям будуть заборонені. Але така дискусія триває, і нам потрібно про неї знати”, - цитує Гоцула пресслужба ФЛАУ.

Фото: kolomyia.today

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-