"Дніпро-1" програв "Львову" у заключному матчі 5 туру футбольної Прем'єр-ліги України

"Дніпро-1" з рахунком 2:3 поступився ФК "Львів" у поєдинку 5-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги.

У складі господарів "Дніпро-Арени" відзначилися Володимир Польовий (56-а хвилина) та Станіслав Куліш (67); у гостей - Ренанн (34), Жозе Вітор (51) та Шина (89, з пенальті), повідомляє Укрінформ.

"Дніпро-1" догравав матч у меншості - на 88-й хвилині червону картку отримав захисник Папа Гує.

"Дніпро-1" програв "Львову" у матчі 5 туру футбольної Прем'єр-ліги України / Фото: М.Мякшиков, Укрінформ

Результати інших поєдинків туру:

"Колос" (Ковалівка) - "Ворскла" (Полтава) - 0:3

голи: Ігор Пердута (4, 54 хвилини), Юрій Коломоєць (73);

ФК "Олександрія" і "Десна" (Чернігів) - 0:3

голи: Денис Фаворов (50, з пенальті), Орес Кузик (69), Олександр Філіппов (90+1);

"Динамо" (Київ) - "Олімпік" (Донецьк) - 1:1

голи: Віктор Циганков (62) - Сергій Політило (52);

"Карпати" (Львів) - "Зоря" (Луганськ) - 0:1

гол: Пилип Будківський (58);

"Шахтар" (Донецьк) - ФК "Маріуполь) - 5:1

голи: Тете (8, 11), Жуніор Мораєс (12), Тайсон (62, з пенальті), Маркос Антоніо (83) - Владислав Вакула (78).

Турнірне становище: "Шахтар" - 15 очок (після 5-ти ігор), "Десна" - 10 (5), "Зоря" - 10 (5), "Ворскла" - 7 (5), "Динамо" - 7 (4), "Колос" - 7 (5), "Олександрія" - 6 (5), "Львів" - 6 (5), "Дніпро-1" - 5 (5), "Маріуполь" - 4 (4), "Карпати" - 4 (5), "Олімпік" - 1 (5).

Поєдинок 4-го туру "Маріуполь" - "Динамо" перенесено на 25 вересня через участь клубів у єврокубках.